B43630C5227M000
Part Number:
B43630C5227M000
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43630C5227M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43630C5227M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43630
tętnienia prądu:1.46A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43630C5227M
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Numer części producenta:B43630C5227M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:850 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.062" (27.00mm)
Rozszerzony opis:220µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 550 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):550 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 450V SNAP
Pojemność:220µF