B43630A2338M000
Part Number:
B43630A2338M000
Opis:
CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
B43630A2338M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43630A2338M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43630
tętnienia prądu:5.6A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43630A2338M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43630A2338M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:80 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.244" (57.00mm)
Rozszerzony opis:3300µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 50 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):50 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 3300UF 20% 200V SNAP
Pojemność:3300µF