B43630E2228M000
Part Number:
B43630E2228M000
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
B43630E2228M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43630E2228M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.378" Dia (35.00mm)
Seria:B43630
tętnienia prądu:4.91A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43630E2228M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:B43630E2228M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:90 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):55 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP
Pojemność:2200µF