B43630E2277M000
Part Number:
B43630E2277M000
Opis:
CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Arkusz danych:
B43630E2277M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43630E2277M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:250V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43630
tętnienia prądu:1.41A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43630E2277M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Numer części producenta:B43630E2277M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:450 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.062" (27.00mm)
Rozszerzony opis:270µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 310 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):310 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 270UF 20% 250V SNAP
Pojemność:270µF