B43630A5277M087
Part Number:
B43630A5277M087
Opis:
CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Arkusz danych:
B43630A5277M087.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43630A5277M087 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:450V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.866" Dia (22.00mm)
Seria:B43630
tętnienia prądu:1.81A @ 100Hz
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43630A5277M 87
B43630A5277M87
temperatura robocza:-25°C ~ 85°C
Numer części producenta:B43630A5277M087
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:660 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:270µF 450V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 430 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):430 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 270UF 20% 450V SNAP
Pojemność:270µF