B43630A2228M000
Part Number:
B43630A2228M000
Producent:
EPCOS
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Arkusz danych:
B43630A2228M000.pdf
Wprowadzenie
Kupować B43630A2228M000 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:200V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:1.181" Dia (30.00mm)
Seria:B43630
tętnienia prądu:4.88A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can - Snap-In
Inne nazwy:B43630A2228M
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:14 Weeks
Numer części producenta:B43630A2228M000
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Impedancja:85 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):2.047" (52.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can - Snap-In 55 mOhm @ 100Hz 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):55 mOhm @ 100Hz
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 200V SNAP
Pojemność:2200µF