ZXTP19100CZTA
ZXTP19100CZTA
Part Number:
ZXTP19100CZTA
Opis:
TRANS PNP 100V 2A SOT89
Arkusz danych:
ZXTP19100CZTA.pdf
Wprowadzenie
Kupować ZXTP19100CZTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):100V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:295mV @ 200mA, 2A
Typ tranzystora:PNP
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-89-3
Seria:-
Moc - Max:2.4W
Opakowania:Original-Reel®
Package / Case:TO-243AA
Inne nazwy:ZXTP19100CZDKR
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:ZXTP19100CZTA
Częstotliwość - Transition:142MHz
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 142MHz 2.4W Surface Mount SOT-89-3
Opis:TRANS PNP 100V 2A SOT89
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:200 @ 100mA, 2V
Obecny - Collector odcięcia (Max):50nA (ICBO)
Obecny - Collector (Ic) (maks):2A