Kupować ZXTP19020CFFTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 20V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 135mV @ 500mA, 5A |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-23F |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 1.5W |
| Opakowania: | Original-Reel® |
| Package / Case: | SOT-23-3 Flat Leads |
| Inne nazwy: | ZXTP19020CFFDKR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | ZXTP19020CFFTA |
| Częstotliwość - Transition: | 200MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 20V 5A 200MHz 1.5W Surface Mount SOT-23F |
| Opis: | TRANS PNP 20V 5A SOT23F-3 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 200 @ 100mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 5A |
| Email: | [email protected] |