ZXTP19100CGTA
ZXTP19100CGTA
Part Number:
ZXTP19100CGTA
Producent:
Diodes Incorporated
Opis:
TRANS PNP 100V 2A SOT223
Arkusz danych:
ZXTP19100CGTA.pdf
Wprowadzenie
Kupować ZXTP19100CGTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - kolektor emiter (Max):100V
Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC:295mV @ 200mA, 2A
Typ tranzystora:PNP
Dostawca urządzeń Pakiet:SOT-223
Seria:-
Moc - Max:3W
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:TO-261-4, TO-261AA
Inne nazwy:ZXTP19100CGTR
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ZXTP19100CGTA
Częstotliwość - Transition:142MHz
Rozszerzony opis:Bipolar (BJT) Transistor PNP 100V 2A 142MHz 3W Surface Mount SOT-223
Opis:TRANS PNP 100V 2A SOT223
DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce:200 @ 100mA, 2V
Obecny - Collector odcięcia (Max):50nA (ICBO)
Obecny - Collector (Ic) (maks):2A