Kupować ZXTP19060CZTA z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie - kolektor emiter (Max): | 60V |
|---|---|
| Vce Nasycenie (Max) @ IB, IC: | 410mV @ 450mA, 4.5A |
| Typ tranzystora: | PNP |
| Dostawca urządzeń Pakiet: | SOT-89-3 |
| Seria: | - |
| Moc - Max: | 2.4W |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | TO-243AA |
| Inne nazwy: | ZXTP19060CZTR |
| temperatura robocza: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ZXTP19060CZTA |
| Częstotliwość - Transition: | 180MHz |
| Rozszerzony opis: | Bipolar (BJT) Transistor PNP 60V 4.5A 180MHz 2.4W Surface Mount SOT-89-3 |
| Opis: | TRANS PNP 60V 4.5A SOT89 |
| DC Prąd Zysk (hFE) (min) @ Ic, Vce: | 200 @ 100mA, 2V |
| Obecny - Collector odcięcia (Max): | 50nA (ICBO) |
| Obecny - Collector (Ic) (maks): | 4.5A |
| Email: | [email protected] |