UPV1H1R5MFD
UPV1H1R5MFD
Part Number:
UPV1H1R5MFD
Opis:
CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPV1H1R5MFD.pdf2.UPV1H1R5MFD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPV1H1R5MFD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPV
tętnienia prądu:45mA @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPV1H1R5MFD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:11 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:1.5µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 1.5UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:1.5µF