UPV1H150MFD
UPV1H150MFD
Part Number:
UPV1H150MFD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPV1H150MFD.pdf2.UPV1H150MFD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPV1H150MFD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPV
tętnienia prądu:145mA @ 100kHz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-14376
UPV1H150MFD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPV1H150MFD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:1.3 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:15µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 15UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:15µF