UPV1H180MFD1TD
UPV1H180MFD1TD
Part Number:
UPV1H180MFD1TD
Producent:
Nichicon
Opis:
CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPV1H180MFD1TD.pdf2.UPV1H180MFD1TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPV1H180MFD1TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.197" Dia (5.00mm)
Seria:UPV
tętnienia prądu:155mA
Polaryzacja:-
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-11599-3
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPV1H180MFD1TD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.079" (2.00mm)
Impedancja:1.1 Ohm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:18µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 18UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:18µF