UPV1H680MGD
UPV1H680MGD
Part Number:
UPV1H680MGD
Opis:
CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPV1H680MGD.pdf2.UPV1H680MGD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPV1H680MGD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:50V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UPV
tętnienia prądu:410mA @ 100kHz
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:18 Weeks
Numer części producenta:UPV1H680MGD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:280 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.512" (13.00mm)
Rozszerzony opis:68µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 68UF 20% 50V RADIAL
Pojemność:68µF