MXPLAD30KP48A
Part Number:
MXPLAD30KP48A
Opis:
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
Dostępna Ilość:
12520 Pieces
Arkusz danych:
MXPLAD30KP48A.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXPLAD30KP48A z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):48V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:77.4V
Napięcie - podziały (min):53.3V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:30000W (30kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-13483
1086-13483-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXPLAD30KP48A
Opis:TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):390A