MXPLAD30KP45AE3
Part Number:
MXPLAD30KP45AE3
Opis:
TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Dostępna Ilość:
18017 Pieces
Arkusz danych:
MXPLAD30KP45AE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXPLAD30KP45AE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):45V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:72.7V
Napięcie - podziały (min):50V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:30000W (30kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-13480
1086-13480-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXPLAD30KP45AE3
Opis:TVS DIODE 45VWM 72.7VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):414A