MXPLAD30KP48AE3
Part Number:
MXPLAD30KP48AE3
Opis:
TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
Dostępna Ilość:
15393 Pieces
Arkusz danych:
MXPLAD30KP48AE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXPLAD30KP48AE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):48V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:77.4V
Napięcie - podziały (min):53.3V
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:30000W (30kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-13484
1086-13484-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXPLAD30KP48AE3
Opis:TVS DIODE 48VWM 77.4VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):390A