MXPLAD30KP40AE3
Part Number:
MXPLAD30KP40AE3
Producent:
Microsemi
Opis:
TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
16018 Pieces
Arkusz danych:
MXPLAD30KP40AE3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MXPLAD30KP40AE3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie - Reverse patowa (typ):40V
Napięcie - zaciskanie (maks.) @ Ipp:64.5V
Napięcie - podziały (min):44.4V
Kanały jednokierunkowe:1
Rodzaj:Zener
Dostawca urządzeń Pakiet:PLAD
Seria:Military, MIL-PRF-19500
Ochrona linii zasilających:No
Moc - Peak Pulse:30000W (30kW)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Nonstandard SMD
Inne nazwy:1086-13472
1086-13472-MIL
temperatura robocza:-55°C ~ 150°C (TJ)
Rodzaj mocowania:Surface Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MXPLAD30KP40AE3
Opis:TVS DIODE 40VWM 64.5VC PLAD
Prąd - szczytowy impuls (10/1000 μs):468A