MAL214064472E3
Part Number:
MAL214064472E3
Opis:
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
MAL214064472E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL214064472E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:140 RTM
tętnienia prądu:1.54A @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL214064472E3
Żywotność @ Temp.:4000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:30 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):1.319" (33.50mm)
Rozszerzony opis:4700µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:4700µF