MAL214068331E3
Part Number:
MAL214068331E3
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Arkusz danych:
MAL214068331E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL214068331E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:63V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:140 RTM
tętnienia prądu:550mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:10 Weeks
Numer części producenta:MAL214068331E3
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:85 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:330µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Pojemność:330µF