MAL214066331E3
Part Number:
MAL214066331E3
Opis:
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Arkusz danych:
MAL214066331E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL214066331E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:25V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:140 RTM
tętnienia prądu:595mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL214066331E3
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:120 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:330µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Pojemność:330µF