MAL214064222E3
Part Number:
MAL214064222E3
Opis:
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Arkusz danych:
MAL214064222E3.pdf
Wprowadzenie
Kupować MAL214064222E3 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:10V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.630" Dia (16.00mm)
Seria:140 RTM
tętnienia prądu:980mA @ 100Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-55°C ~ 125°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:MAL214064222E3
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 125°C
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Impedancja:50 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:2200µF 10V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Pojemność:2200µF