HP2-TM-AC100V
Part Number:
HP2-TM-AC100V
Producent:
Panasonic
Opis:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V
Arkusz danych:
HP2-TM-AC100V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HP2-TM-AC100V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):80 VAC
Wyłącz napięcie (Min):30 VAC
Termination Style:Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
przełączanie napięcia:250VAC - Nom
Seria:HP
Czas Release:25ms
Relay Type:General Purpose
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 40°C
Czas zadziałania:25ms
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:HP2-TM-AC100V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount
Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 100V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver (Ag)
Formularz kontaktowy:DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki:100VAC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:-
cewka zasilania:2.1 VA
Aktualny Coil:21mA