Kupować HP2-AC6V z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Włącz napięcie (maks): | 4.8 VAC |
|---|---|
| Wyłącz napięcie (Min): | 1.8 VAC |
| Termination Style: | Plug In, Quick Connect - 0.205" (5.2mm) |
| przełączanie napięcia: | 250VAC - Nom |
| Seria: | HP |
| Czas Release: | 25ms |
| Relay Type: | General Purpose |
| Opakowania: | Bulk |
| temperatura robocza: | -50°C ~ 40°C |
| Czas zadziałania: | 25ms |
| Rodzaj mocowania: | Socketable |
| Numer części producenta: | HP2-AC6V |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 6VAC Coil Socketable |
| Opis: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 6V |
| Kontakt Ocena (prąd stały): | 10A |
| Materiał styków: | Silver (Ag) |
| Formularz kontaktowy: | DPDT (2 Form C) |
| Napięcie cewki: | 6VAC |
| Coil Type: | Non Latching |
| Coil Resistance: | - |
| cewka zasilania: | 1.9 VA |
| Aktualny Coil: | 310mA |
| Email: | [email protected] |