HP2-TM-DC24V
Part Number:
HP2-TM-DC24V
Opis:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Arkusz danych:
HP2-TM-DC24V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HP2-TM-DC24V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):19.2 VDC
Wyłącz napięcie (Min):3.6 VDC
Termination Style:Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
przełączanie napięcia:250VAC - Nom
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 40°C
Czas zadziałania:25ms
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Numer części producenta:HP2-TM-DC24V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Chassis Mount
Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 24V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver (Ag)
Formularz kontaktowy:DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki:24VDC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:440 Ohms
cewka zasilania:1.3 W
Aktualny Coil:54.5mA