HP2-TM-AC115V
Part Number:
HP2-TM-AC115V
Opis:
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
Arkusz danych:
HP2-TM-AC115V.pdf
Wprowadzenie
Kupować HP2-TM-AC115V z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Włącz napięcie (maks):92 VAC
Wyłącz napięcie (Min):34.5 VAC
Termination Style:Quick Connect - 0.205" (5.2mm)
przełączanie napięcia:250VAC - Nom
Opakowania:Bulk
temperatura robocza:-50°C ~ 40°C
Czas zadziałania:25ms
Rodzaj mocowania:Chassis Mount
Numer części producenta:HP2-TM-AC115V
cechy:-
Rozszerzony opis:General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Chassis Mount
Opis:RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 115V
Kontakt Ocena (prąd stały):10A
Materiał styków:Silver (Ag)
Formularz kontaktowy:DPDT (2 Form C)
Napięcie cewki:115VAC
Coil Type:Non Latching
Coil Resistance:-
cewka zasilania:2.1 VA
Aktualny Coil:18mA