Kupować ECW-H8912HL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 800V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±3% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm) |
| Seria: | ECW-H(L) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | ECWH8912HL P12449 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ECW-H8912HL |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.571" (14.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 9100pF ±3% Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 9100PF 3% 800VDC RADIAL |
| Pojemność: | 9100pF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |