ECW-H8912HL
Part Number:
ECW-H8912HL
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 9100PF 3% 800VDC RADIAL
Arkusz danych:
ECW-H8912HL.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECW-H8912HL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:800V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±3%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.709" L x 0.256" W (18.00mm x 6.50mm)
Seria:ECW-H(L)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECWH8912HL
P12449
temperatura robocza:-40°C ~ 110°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:ECW-H8912HL
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.571" (14.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:9100pF ±3% Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 9100PF 3% 800VDC RADIAL
Pojemność:9100pF