ECW-F4204HL
ECW-F4204HL
Part Number:
ECW-F4204HL
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 0.2UF 3% 400VDC RADIAL
Wprowadzenie
Kupować ECW-F4204HL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±3%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.610" L x 0.339" W (15.50mm x 8.60mm)
Seria:ECW-F(L)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECWF4204HL
P12105
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:ECW-F4204HL
Główny odstęp:0.492" (12.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.583" (14.80mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.2µF ±3% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.2UF 3% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.2µF