Kupować ECW-F4204HL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 400V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±3% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.610" L x 0.339" W (15.50mm x 8.60mm) |
| Seria: | ECW-F(L) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | ECWF4204HL P12105 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 15 Weeks |
| Numer części producenta: | ECW-F4204HL |
| Główny odstęp: | 0.492" (12.50mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.583" (14.80mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 0.2µF ±3% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 0.2UF 3% 400VDC RADIAL |
| Pojemność: | 0.2µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |