Kupować ECW-H8132JL z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 800V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) |
| Seria: | ECW-H(L) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | ECWH8132JL P12472 |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 110°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ECW-H8132JL |
| Główny odstęp: | 0.591" (15.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.532" (13.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 1300pF ±5% Film Capacitor 800V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 1300PF 5% 800VDC RADIAL |
| Pojemność: | 1300pF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |