ECW-HA3C273JB
Part Number:
ECW-HA3C273JB
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
ECW-HA3C273JB.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECW-HA3C273JB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.811" L x 0.394" W (20.60mm x 10.00mm)
Seria:ECW-H(A)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECWHA3C273JB
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:ECW-HA3C273JB
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.823" (20.90mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.027µF ±5% Film Capacitor 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.027UF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:0.027µF