ECW-H12243HVB
Part Number:
ECW-H12243HVB
Producent:
Panasonic
Opis:
CAP FILM 0.024UF 3% 1.25KVDC RAD
Arkusz danych:
ECW-H12243HVB.pdf
Wprowadzenie
Kupować ECW-H12243HVB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1250V (1.25kV)
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±3%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.906" L x 0.335" W (23.00mm x 8.50mm)
Seria:ECW-H(V)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECWH12243HVB
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:ECW-H12243HVB
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.024µF ±3% Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.024UF 3% 1.25KVDC RAD
Pojemność:0.024µF