ECW-F4564RHL
Part Number:
ECW-F4564RHL
Opis:
CAP FILM 0.56UF 3% 400VDC RADIAL
Wprowadzenie
Kupować ECW-F4564RHL z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±3%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.807" L x 0.421" W (20.50mm x 10.70mm)
Seria:ECW-F(L)
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECWF4564RHL
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:ECW-F4564RHL
Główny odstęp:0.295" (7.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.878" (22.30mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.56µF ±3% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.56UF 3% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.56µF