ECW-F4205JLB
Part Number:
ECW-F4205JLB
Opis:
CAP FILM 2UF 5% 400VDC RADIAL
Wprowadzenie
Kupować ECW-F4205JLB z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:-
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.102" L x 0.630" W (28.00mm x 16.00mm)
Seria:ECW-F(L)
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:ECWF4205JLB
temperatura robocza:-40°C ~ 105°C
Numer części producenta:ECW-F4205JLB
Główny odstęp:0.689" (17.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):1.106" (28.10mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:2µF ±5% Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 2UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:2µF