Kupować ECW-F2105JB z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie znamionowe - DC: | 250V |
|---|---|
| Napięcie znamionowe - AC: | - |
| Tolerancja: | ±5% |
| Zakończenie: | PC Pins |
| Rozmiar / Wymiar: | 0.906" L x 0.453" W (23.00mm x 11.50mm) |
| Seria: | ECW-F(B) |
| Opakowania: | Bulk |
| Package / Case: | Radial |
| Inne nazwy: | ECWF2105JB PF2105 |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C |
| Rodzaj mocowania: | Through Hole |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Numer części producenta: | ECW-F2105JB |
| Główny odstęp: | 0.787" (20.00mm) |
| Wysokość - Siedzą (Max): | 0.768" (19.50mm) |
| cechy: | - |
| Rozszerzony opis: | 1µF ±5% Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| Materiał dielektryka: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Opis: | CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL |
| Pojemność: | 1µF |
| Aplikacje: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |