BFC238312823
BFC238312823
Part Number:
BFC238312823
Opis:
CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
Arkusz danych:
BFC238312823.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238312823 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm)
Seria:383
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 12823
BFC2 383 12823
BFC2 383 12823
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238312823
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.472" (12.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.082µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.082UF 5% 400VDC RAD
Pojemność:0.082µF