BFC238312434
BFC238312434
Part Number:
BFC238312434
Producent:
Angstrohm / Vishay
Opis:
CAP FILM 0.43UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238312434.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238312434 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
Seria:383
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 12434
BFC2 383 12434
BFC2 383 12434
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:15 Weeks
Numer części producenta:BFC238312434
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.768" (19.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.43µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.43UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.43µF