BFC238312164
BFC238312164
Part Number:
BFC238312164
Opis:
CAP FILM 0.16UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238312164.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238312164 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Seria:383
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 12164
BFC2 383 12164
BFC2 383 12164
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238312164
Główny odstęp:0.591" (15.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.591" (15.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.16µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.16UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.16µF