BFC238312244
BFC238312244
Part Number:
BFC238312244
Opis:
CAP FILM 0.24UF 5% 400VDC RADIAL
Arkusz danych:
BFC238312244.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC238312244 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:400V
Napięcie znamionowe - AC:200V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Seria:383
Opakowania:Tape & Reel (TR)
Package / Case:Radial
Inne nazwy:2222 383 12244
BFC2 383 12244
BFC2 383 12244
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC238312244
Główny odstęp:0.886" (22.50mm)
Wysokość - Siedzą (Max):4.587" (116.50mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.24µF ±5% Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.24UF 5% 400VDC RADIAL
Pojemność:0.24µF