BFC237530752
Part Number:
BFC237530752
Opis:
CAP FILM 7500PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237530752.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237530752 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.276" W (26.00mm x 7.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237530752
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237530752
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.787" (20.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:7500pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 7500PF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:7500pF