BFC237530103
Part Number:
BFC237530103
Opis:
CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237530103.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237530103 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237530103
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Numer części producenta:BFC237530103
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.827" (21.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:10000pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 10000PF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:10000pF