BFC237530562
Part Number:
BFC237530562
Opis:
CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237530562.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237530562 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237530562
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237530562
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.748" (19.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:5600pF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 5600PF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:5600pF