BFC237530363
Part Number:
BFC237530363
Opis:
CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD
Arkusz danych:
BFC237530363.pdf
Wprowadzenie
Kupować BFC237530363 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
Napięcie znamionowe - DC:1600V (1.6kV)
Napięcie znamionowe - AC:500V
Tolerancja:±5%
Zakończenie:PC Pins
Rozmiar / Wymiar:1.181" L x 0.472" W (30.00mm x 12.00mm)
Seria:KP/MKP 375
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial
Inne nazwy:222237530363
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:BFC237530363
Główny odstęp:0.394" (10.00mm)
Wysokość - Siedzą (Max):0.984" (25.00mm)
cechy:-
Rozszerzony opis:0.036µF ±5% Film Capacitor 500V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Materiał dielektryka:Polypropylene (PP), Metallized
Opis:CAP FILM 0.036UF 5% 1.6KVDC RAD
Pojemność:0.036µF