Kupować VC1812K401R075 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 120V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 108V |
| Napięcie warystora (maks.): | 132V |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksymalna V DC: | 100VDC |
| Maksymalna V AC: | 75Vrms |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | VC1812K401R075 |
| Energia: | 5.8J |
| Opis: | VARISTOR 120V 400A 1812 |
| Prąd - przepięcia: | 400A |
| Email: | [email protected] |