Kupować VC1812K801R020 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 33V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 29.7V |
| Napięcie warystora (maks.): | 36.3V |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksymalna V DC: | 26VDC |
| Maksymalna V AC: | 20Vrms |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | VC1812K801R020 |
| Energia: | 3.0J |
| Opis: | VARISTOR 33V 800A 1812 |
| Prąd - przepięcia: | 800A |
| Email: | [email protected] |