Kupować VC1812K401R050 z BYCHPS
Kup z gwarancją
| Napięcie warystora (typ): | 82V |
|---|---|
| Napięcie warystora (min): | 73.8V |
| Napięcie warystora (maks.): | 90.2V |
| Seria: | Automotive, AEC-Q200, VC |
| Opakowania: | Tape & Reel (TR) |
| Package / Case: | 1812 (4532 Metric) |
| Liczba obwodów: | 1 |
| Rodzaj mocowania: | Surface Mount |
| Poziom czułości na wilgoć (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksymalna V DC: | 65VDC |
| Maksymalna V AC: | 50Vrms |
| Standardowy czas oczekiwania producenta: | 10 Weeks |
| Numer części producenta: | VC1812K401R050 |
| Energia: | 4.8J |
| Opis: | VARISTOR 82V 400A 1812 |
| Prąd - przepięcia: | 400A |
| Email: | [email protected] |