UVR2C4R7MED1TA
UVR2C4R7MED1TA
Part Number:
UVR2C4R7MED1TA
Opis:
CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVR2C4R7MED1TA.pdf2.UVR2C4R7MED1TA.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR2C4R7MED1TA z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.248" Dia (6.30mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:50mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Tape & Box (TB)
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UVR2C4R7MED1TA
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.098" (2.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:4.7µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 4.7UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:4.7µF