UVR2C471MRA6
UVR2C471MRA6
Part Number:
UVR2C471MRA6
Opis:
CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Stan ołowiu / status RoHS:
Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Dostępna Ilość:
19978 Pieces
Arkusz danych:
1.UVR2C471MRA6.pdf2.UVR2C471MRA6.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR2C471MRA6 z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.984" Dia (25.00mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:1.29A
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Numer części producenta:UVR2C471MRA6
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.492" (12.50mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):1.260" (32.00mm)
Rozszerzony opis:470µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 470UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:470µF