UVR2C470MHD1TO
UVR2C470MHD1TO
Part Number:
UVR2C470MHD1TO
Opis:
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Arkusz danych:
1.UVR2C470MHD1TO.pdf2.UVR2C470MHD1TO.pdf
Wprowadzenie
Kupować UVR2C470MHD1TO z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:160V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.492" Dia (12.50mm)
Seria:UVR
tętnienia prądu:270mA
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-12834-1
temperatura robocza:-40°C ~ 85°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:20 Weeks
Numer części producenta:UVR2C470MHD1TO
Żywotność @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:-
Wysokość - Siedzą (Max):0.866" (22.00mm)
Rozszerzony opis:47µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Pojemność:47µF