UPJ1C271MPD6TD
UPJ1C271MPD6TD
Part Number:
UPJ1C271MPD6TD
Opis:
CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1C271MPD6TD.pdf2.UPJ1C271MPD6TD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1C271MPD6TD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.394" Dia (10.00mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:430mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Cut Tape (CT)
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-5020-1
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:19 Weeks
Numer części producenta:UPJ1C271MPD6TD
Żywotność @ Temp.:5000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.197" (5.00mm)
Impedancja:220 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.551" (14.00mm)
Rozszerzony opis:270µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 270UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:270µF