UPJ1C221MPD
UPJ1C221MPD
Part Number:
UPJ1C221MPD
Opis:
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Arkusz danych:
1.UPJ1C221MPD.pdf2.UPJ1C221MPD.pdf
Wprowadzenie
Kupować UPJ1C221MPD z BYCHPS
Kup z gwarancją
Specyfikacje
napięcie znamionowe:16V
Tolerancja:±20%
Montaż powierzchniowy Powierzchnia gruntu:-
Rozmiar / Wymiar:0.315" Dia (8.00mm)
Seria:UPJ
tętnienia prądu:335mA @ 120Hz
Polaryzacja:Polar
Opakowania:Bulk
Package / Case:Radial, Can
Inne nazwy:493-15612
UPJ1C221MPD-ND
temperatura robocza:-55°C ~ 105°C
Rodzaj mocowania:Through Hole
Poziom czułości na wilgoć (MSL):1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta:17 Weeks
Numer części producenta:UPJ1C221MPD
Żywotność @ Temp.:3000 Hrs @ 105°C
Główny odstęp:0.138" (3.50mm)
Impedancja:260 mOhm
Wysokość - Siedzą (Max):0.492" (12.50mm)
Rozszerzony opis:220µF 16V Aluminum Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Opis:CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Pojemność:220µF